Location : Home > U > UUA1A101MCL1GS
UUA1A101MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUA1A101MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUA1A101MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUA1A101MCL1GS SMD-2 71407 nichicon 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUA1A101MCL1GS CAP ALUM 100UF 20 10V SMD 1250600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UUA1A101MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 100uF 105c 6.3X7.7 Lear 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd