Location : Home > 9 > 940C6P15K-F
940C6P15K-F
Share on FacebookShare on Facebook
940C6P15K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
940C6P15K-F CAP FILM 0.15UF 600VDC AXIAL 677700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
940C6P15K-F Film Capacitors 0.15uF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
940C6P15K-F Film Capacitors 0.15uF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
940C6P15K-F CAP FILM 0.15UF 600VDC AXIAL 677700 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
940C6P15K-F CAP FILM 0.15UF 600VDC AXIAL 687700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
940C6P15K-F CAP FILM 0.15UF 600VDC AXIAL 582500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HR-SCU Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NIMH 1.2V SC 2700MAH
HR-SCU IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HR-SCU NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HR-SCU FDK America Inc (VA) 8000 2015+ BATT PACK 4.8V SC 2700MAH NIMH enkaite Electronics Co., Ltd