Location : Home > U > UPZ2G270MND9
UPZ2G270MND9
Share on FacebookShare on Facebook
UPZ2G270MND9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPZ2G270MND9 CAP ALUM 27UF 20 400V RADIAL 707400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPZ2G270MND9 CAP ALUM 27UF 20 400V RADIAL 1447900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UPZ2G270MND9 CAP ALUM 27UF 20 400V RADIAL 812600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UPZ2G270MND9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400V 27uF 255mArms +/-20 at 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPZ2G270MND9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400V 27uF 255mArms +/-20 at 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com