Location : Home > U > UPW2AR47MDD1TD
UPW2AR47MDD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW2AR47MDD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW2AR47MDD1TD CAP ALUM 0.47UF 20 100V RADIAL 788900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPW2AR47MDD1TD CAP ALUM 0.47UF 20 100V RADIAL 894100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UPW2AR47MDD1TD CAP ALUM 0.47UF 20 100V RADIAL 788900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPW2AR47MDD1TD CAP ALUM 0.47UF 20 100V RADIAL 1519100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-W1-24-9-100CS2870 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD