Location : Home > L > LNK2G103MSEH
LNK2G103MSEH
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2G103MSEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2G103MSEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 10000uF Scr 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LNK2G103MSEH originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LNK2G103MSEH CAP ALUM 10000UF 400V 20 SCREW 16000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LNK2G103MSEH RoHS Compliant 37444 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor