Location : Home > B > B43601C2108M
B43601C2108M
Share on FacebookShare on Facebook
B43601C2108M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43601C2108M CAP ALUM 1000UF 20 200V SNAP 580500 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-55-26-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 26 AWG LEAD