Location : Home > U > UPW1V471MPD1TD
UPW1V471MPD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1V471MPD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1V471MPD1TD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 470uF 35V 105c 10x20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW1V471MPD1TD CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 890300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UPW1V471MPD1TD 7000 Nichicon 3-5days;FOBHK Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
UPW1V471MPD1TD CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 1428300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1V471MPD1TD CAP ALUM 470UF 20 35V RADIAL 77990 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com