Location : Home > G > GRM033R61A682KA01D
GRM033R61A682KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
GRM033R61A682KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GRM033R61A682KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 6800pF 10volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GRM033R61A682KA01D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GRM033R61A682KA01D RoHS Compliant 37505 MURATA 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
GRM033R61A682KA01D CAP CER 6800PF 10V 10 X5R 0201 13979 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd