Location : Home > U > UPW1H820MPH
UPW1H820MPH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1H820MPH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1H820MPH CAP ALUM 82UF 20 50V RADIAL 77710 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW1H820MPH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 82uF 50V 105c 8x11.5 20 3.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1H820MPH CAP ALUM 82UF 20 50V RADIAL 1317600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1H820MPH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 82uF 50V 105c 8x11.5 20 3.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com