Location : Home > U > UUX1J330MNL1GS
UUX1J330MNL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UUX1J330MNL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUX1J330MNL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UUX1J330MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 33uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UUX1J330MNL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 33uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UUX1J330MNL1GS CAP ALUM 33UF 20 63V SMD 588900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UUX1J330MNL1GS CAP ALUM 33UF 20 63V SMD 694100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.