Location : Home > U > UPW1H152MHD6
UPW1H152MHD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1H152MHD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1H152MHD6 CAP ALUM 1500UF 20 50V RADIAL 689700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UPW1H152MHD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPW1H152MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 1500uF 16x35.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW1H152MHD6 N/A 84000 NICHICON 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
UPW1H152MHD6 N/A 84000 NICHICON 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY