Location : Home > F > FFV34H0406K--
FFV34H0406K--
Share on FacebookShare on Facebook
FFV34H0406K-- distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
FFV34H0406K-- CAP FILM 40UF 300VDC RADIAL 902000 AVX Corporation 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
FFV34H0406K-- CAP FILM 40UF 300VDC RADIAL 1557200 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03115 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 2" PLENUM RATED SLEEVING