Location : Home > U > UPW1E152MHH
UPW1E152MHH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1E152MHH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1E152MHH CAP ALUM 1500UF 20 25V RADIAL 78810 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW1E152MHH CAP ALUM 1500UF 20 25V RADIAL 1324300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPW1E152MHH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500uF 25V 105c 16x25 20 7.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com