Location : Home > K > KP1830333061W
KP1830333061W
Share on FacebookShare on Facebook
KP1830333061W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
KP1830333061W CAP FILM 33NF 1 63VDC AXIAL 1401400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
KP1830333061W CAP FILM 33NF 1 63VDC AXIAL 774400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-24-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD