Location : Home > U > UPW1C181MEH
UPW1C181MEH
Share on FacebookShare on Facebook
UPW1C181MEH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPW1C181MEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 180uF 16V 105c 6.3x15 20 2.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPW1C181MEH 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPW1C181MEH Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 180uF 16V 105c 6.3x15 20 2.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPW1C181MEH CAP ALUM 180UF 20 16V RADIAL 1328100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com