Location : Home > L > LGU1C333MELB
LGU1C333MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1C333MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1C333MELB CAP ALUM 33000UF 20 16V SNAP 1327900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGU1C333MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16volts 33000uF 105c 30x45x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGU1C333MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16volts 33000uF 105c 30x45x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com