Location : Home > U > UPV1E330MFD1TD
UPV1E330MFD1TD
Share on FacebookShare on Facebook
UPV1E330MFD1TD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPV1E330MFD1TD CAP ALUM 33UF 20 25V RADIAL 910500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UPV1E330MFD1TD CAP ALUM 33UF 20 25V RADIAL 1448500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
UPV1E330MFD1TD CAP ALUM 33UF 20 25V RADIAL 1448500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LF-B-100 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Gold 0.050" (1.27mm) 100' (30.5m)