Location : Home > C > C941U332MZWDBAWL35
C941U332MZWDBAWL35
Share on FacebookShare on Facebook
C941U332MZWDBAWL35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C941U332MZWDBAWL35 CAP CER 3300PF 300V 20 RADIAL 681600 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C941U332MZWDBAWL35 CAP CER 3300PF 300V 20 RADIAL 791600 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C941U332MZWDBAWL35 CAP CER 3300PF 300V 20 RADIAL 735800 Kemet 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
C941U332MZWDBAWL35 Ceramic Disc Capacitors 300volts 3300pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com