Location : Home > U > UPT2P820MHD
UPT2P820MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPT2P820MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPT2P820MHD CAP ALUM 82UF 20 220V RADIAL 1510500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPT2P820MHD CAP ALUM 82UF 220V 20 RADIAL 17310 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UPT2P820MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220volts 82uF 12.5X31.5 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPT2P820MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk