Location : Home > B > BFC230343475
BFC230343475
Share on FacebookShare on Facebook
BFC230343475 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC230343475 CAP FILM 4.7 UF 10 250 VDC RADI 793500 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC230343475 Film Capacitors 4.7uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC230343475 CAP FILM 4.7 UF 10 250 VDC RADI 1523700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC230343475 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk