Location : Home > U > UPS2V221MRD
UPS2V221MRD
Share on FacebookShare on Facebook
UPS2V221MRD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPS2V221MRD CAP ALUM 220UF 20 350V RADIAL 588500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
UPS2V221MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 220uF 25x50 20 12.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UPS2V221MRD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 350volts 220uF 25x50 20 12.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPS2V221MRD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk