Location : Home > U > UPS1J222MHD
UPS1J222MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPS1J222MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPS1J222MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPS1J222MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 63volts 2200uF 18x40 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPS1J222MHD CAP ALUM 2200UF 20 63V RADIAL 988800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.