Location : Home > G > GCJ188R71C104KA01D
GCJ188R71C104KA01D
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for GCJ188R71C104KA01D distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
GCJ188R71C104KA01D MURATA SMD 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
GCJ188R71C104KA01D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCJ188R71C104KA01D CAP CER 0.1UF 16V 10 X7R 0603 588700 Murata Electronics North Ameri NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
GCJ188R71C104KA01D CAP CER 0.1UF 16V 10 X7R 0603 483500 Murata Electronics North Ameri 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCJ188R71C104KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 16volts 0.1uF X7R 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
GCJ188R71C104KA01D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 16volts 0.1uF X7R 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com