UPM1V821MHD6 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
UPM1V821MHD6 Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 820uF 18x15 20 7.5LS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com