Location : Home > T > TVX1C100MAD
TVX1C100MAD
Share on FacebookShare on Facebook
TVX1C100MAD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TVX1C100MAD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 10uF 5x12 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TVX1C100MAD CAP ALUM 10UF 20 16V AXIAL 1301900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TVX1C100MAD CAP ALUM 10UF 20 16V AXIAL 98050 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TVX1C100MAD CAP ALUM 10UF 20 16V AXIAL 684900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.