UPM1A561MPD6 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL
UPM1A561MPD6 Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 560uF 10x15 20 5LS Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com