Location : Home > U > UPJ2F220MHD1TN
UPJ2F220MHD1TN
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ2F220MHD1TN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ2F220MHD1TN CAP ALUM 22UF 20 315V RADIAL 1314200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UPJ2F220MHD1TN CAP ALUM 22UF 20 315V RADIAL 592000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UPJ2F220MHD1TN CAP ALUM 22UF 20 315V RADIAL 592000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPJ2F220MHD1TN CAP ALUM 22UF 20 315V RADIAL 697200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-20-0CS2396 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD