Location : Home > U > UUN1J221MNQ1MS
UUN1J221MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UUN1J221MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UUN1J221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 63V SMD 594600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UUN1J221MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 220uF 105C 18X21.5 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
UUN1J221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 63V SMD 699800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UUN1J221MNQ1MS CAP ALUM 220UF 20 63V SMD 594600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UUN1J221MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 63volts 220uF 105C 18X21.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd