Location : Home > U > UPJ1H561MHD6
UPJ1H561MHD6
Share on FacebookShare on Facebook
UPJ1H561MHD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPJ1H561MHD6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UPJ1H561MHD6 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 50volts 560uF 16x20 20 7.5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UPJ1H561MHD6 CAP ALUM 560UF 50V 20 RADIAL 25773 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor