Location : Home > C > C1206C475J3RACTU
C1206C475J3RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C475J3RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C475J3RACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 4.7uF X7R 5 Learn 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
C1206C475J3RACTU CAP CER 4.7UF 25V 5 X7R 1206 1211900 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C475J3RACTU CAP CER 4.7UF 25V 5 X7R 1206 576900 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com