Location : Home > U > UVY1C331MED
UVY1C331MED
Share on FacebookShare on Facebook
UVY1C331MED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UVY1C331MED 654786 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UVY1C331MED standard package with RoHS 46720 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UVY1C331MED CAP ALUM 330UF 20 16V RADIAL 690100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UVY1C331MED 654786 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
UVY1C331MED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 330uF 6.3x11 20 2.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UVY1C331MED 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk