Location : Home > U > UKL1C152KHD
UKL1C152KHD
Share on FacebookShare on Facebook
UKL1C152KHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKL1C152KHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 1500uF 85c 16x25 7.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UKL1C152KHD CAP ALUM 1500UF 10 16V RADIAL 139720 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UKL1C152KHD CAP ALUM 1500UF 10 16V RADIAL 241950 Nichicon 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
UKL1C152KHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 16volts 1500uF 85c 16x25 7.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UKL1C152KHD CAP ALUM 1500UF 10 16V RADIAL 157369 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com