Location : Home > 3 > 381LQ561M350K452
381LQ561M350K452
Share on FacebookShare on Facebook
381LQ561M350K452 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
381LQ561M350K452 CAP ALUM 560UF 20 350V SNAP 98270 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
381LQ561M350K452 standard package with RoHS 42990 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
381LQ561M350K452 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd