Location : Home > U > UKL0J102KPD
UKL0J102KPD
Share on FacebookShare on Facebook
UKL0J102KPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UKL0J102KPD CAP ALUM 1000UF 10 6.3V RADIAL 1523000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UKL0J102KPD CAP ALUM 1000UF 10 6.3V RADIAL 887700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UKL0J102KPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.3volts 1000uF 85c 10x20 5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com