Location : Home > B > BFC233966184
BFC233966184
Share on FacebookShare on Facebook
BFC233966184 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC233966184 CAP FILM 180NF 10 310VAC RAD 1236500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC233966184 CAP FILM 180NF 10 310VAC RAD 580500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-20-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD