Location : Home > U > UHE2A820MHT6
UHE2A820MHT6
Share on FacebookShare on Facebook
UHE2A820MHT6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHE2A820MHT6 CAP ALUM 82UF 20 100V RADIAL 77710 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UHE2A820MHT6 CAP 82UF 100V ELECT HE RADIAL 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UHE2A820MHT6 CAP ALUM 82UF 20 100V RADIAL 1537400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UHE2A820MHT6 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-55-20-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD