Location : Home > L > LNK2G272MSEF
LNK2G272MSEF
Share on FacebookShare on Facebook
LNK2G272MSEF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LNK2G272MSEF CAP ALUM 2700UF 400V 20 SCREW 12830 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LNK2G272MSEF Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 400volts 2700uF Scre 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com