Location : Home > U > UHD1A122MPD
UHD1A122MPD
Share on FacebookShare on Facebook
UHD1A122MPD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UHD1A122MPD RoHS Compliant 38766 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UHD1A122MPD CAP ALUM 1200UF 20 10V RADIAL 1555700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UHD1A122MPD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UHD1A122MPD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 10volts 1200uF 10x20 20 5LS 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com