Location : Home > E > ECW-H10122RJV
ECW-H10122RJV
Share on FacebookShare on Facebook
ECW-H10122RJV distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECW-H10122RJV CAP FILM 1200PF 1KVDC RADIAL 1337000 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECW-H10122RJV Film Capacitors 0.0012uF 1000VDC 5 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com