Location : Home > U > UFT10060
UFT10060
Share on FacebookShare on Facebook
UFT10060 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UFT10060 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
UFT10060 MODULE 124 MSC 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-83-124-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-124-41-003101 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-83-008-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-008-53-001101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-008-53-001101 Preci-Dip 297310 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-032-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 32 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-032-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-032-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 32POS SNGL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-032-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 32POS SNGL .430 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-032-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 32POS SNGL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd