Location : Home > U > UFT10040
UFT10040
Share on FacebookShare on Facebook
UFT10040 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UFT10040 5000 RANTLE RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
UFT10040 MODULE 128 MSC 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0447692201 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
2-1546226-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546226-4 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546226-4 TE Connectivity AMP Connectors 157840 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-1546226-4 TE Connectivity AMP Connectors 297330 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
410-83-230-01-640101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
410-83-230-01-640101 IC 56480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
410-83-230-01-640101 Preci-Dip 147270 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
410-83-230-01-640101 Preci-Dip 289210 2016+ SIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-009-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 9 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-009-40-001101 Preci-Dip 157490 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-009-40-001101 Preci-Dip 298930 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37003-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37003-22-0 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37003-22-0 NEW 89050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2132189-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
2132189-4 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
2132189-4 TE 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
2132189-4 TE Connectivity AMP Connectors 278670 2016+ RECEPT HOUSING 4POS .156 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1761692001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761692001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761692001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 17POS BK EKT Electronics Co., Ltd
1761692001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 17POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1761692001 Weidmuller 157210 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0395338915 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)