Location : Home > U > UCZ1V470MCL1GS
UCZ1V470MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCZ1V470MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCZ1V470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 880600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCZ1V470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 35V SMD 775400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCZ1V470MCL1GS 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
UCZ1V470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 47uF 35V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd