Location : Home > L > LLS2D391MELZ
LLS2D391MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LLS2D391MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS2D391MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 390uF 85c 22x30x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS2D391MELZ CAP ALUM 390UF 20 200V SNAP 594500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.