Location : Home > U > UCW0J331MCL1GS
UCW0J331MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCW0J331MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCW0J331MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 330uF 105oC 6.3x8.7 Le 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCW0J331MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCW0J331MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 330uF 105oC 6.3x8.7 Le 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UCW0J331MCL1GS CAP ALUM 330UF 20 6.3V SMD 806900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCW0J331MCL1GS CAP ALUM 330UF 20 6.3V SMD 912100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.