Location : Home > L > LP681M200H1P3
LP681M200H1P3
Share on FacebookShare on Facebook
LP681M200H1P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP681M200H1P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 200V (D X L) 35mm x 2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LP681M200H1P3 CAP ALUM 680UF 20 200V SNAP 676100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited