Location : Home > U > UCS2G680MNY9
UCS2G680MNY9
Share on FacebookShare on Facebook
UCS2G680MNY9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCS2G680MNY9 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400V 68uF 600mArms +/-20 at 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCS2G680MNY9 CAP ALUM 68UF 20 400V RADIAL 97450 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCS2G680MNY9 CAP ALUM 68UF 20 400V RADIAL 1552700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UCS2G680MNY9 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.