Location : Home > B > B32520C3154J
B32520C3154J
Share on FacebookShare on Facebook
B32520C3154J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32520C3154J Film Capacitors 0.15uF 250volts 5 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32520C3154J CAP FILM 0.15UF 250VDC RADIAL 1000000 EPCOS Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.