Location : Home > U > UCJ1E470MCL1GS
UCJ1E470MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCJ1E470MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCJ1E470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 25V SMD 784100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCJ1E470MCL1GS CAP ALUM 47UF 20 25V SMD 889300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCJ1E470MCL1GS standard package with RoHS 46330 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UCJ1E470MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 47uF 125c 6.3X8.7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com