Location : Home > U > UCJ1E220MCL1GS
UCJ1E220MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCJ1E220MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCJ1E220MCL1GS CAP ALUM 22UF 20 25V SMD 784400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCJ1E220MCL1GS CAP ALUM 22UF 20 25V SMD 889600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCJ1E220MCL1GS standard package with RoHS 46480 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UCJ1E220MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 25volts 22uF 125c 6.3X8.7 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025174009 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H