Location : Home > U > UCD1V471MNQ1MS
UCD1V471MNQ1MS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1V471MNQ1MS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1V471MNQ1MS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 470uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD1V471MNQ1MS CAP ALUM 470UF 20 35V SMD 892600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCD1V471MNQ1MS standard package with RoHS 46270 TI 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UCD1V471MNQ1MS CAP ALUM 470UF 20 35V SMD 787400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited